Fórum >> Hozzászólás

isten hozzászólása:

arra értettem, hogy egyértelmű volt a győzelem, hogy azt a 17 perc 25 másodpercet leszámítva, amíg 0-0 volt, végig a pens vezetett, és bár a wings-stars párharcnak is volt 3-2 az állása, attól még nem volt szoros egyáltalán az sem.
jó persze lett volna a wingsnek 7 perce a végén, hogy kiharcolja az OT-t, de valahogy érezhető volt, hogy nem lesz meg nekik.

másik dolog: alövések miatt is mindenki azt mondta, hogy mert a pens nem lő kapura sem, hogyan akarnak így nyerni.
1. harmad: 9-6 a wings javára, mégis a pens lőtt 1 gólt
2. harmad: pens 13 lövésből 1 gól, wings 9-ből 1
3. harmad: pens 5 lövésből 1 gól, wings 16-ból 1
összesen: pens: 24 lövédből 3 gól, wings 34-ből 2.
és meccs elején mutattak egy kiírást, hogy a 155 perc alatt, amíg divegood nem kapott gólt, összesen 45 lövést kellett védenie.
az elég kevés. ha a dallas is és a pens is ugyanúgy tüzelne kapura, mint a wings, akkor 80-90 lövést kellett volna kapnia, abból meg már nem biztos, hogy nem kapott volna pár gólt. csak ugye első két meccsen nem lőttünk, csak bohóckodtunk, mert azt hittük, hogy a kupát azért osztják ki.

nem azt mondom a kapura lövési számokkal, hogy sokkal jobb a pens, csupán annyit, hogy itt a válasz arra a kérdésre, hogy hogyan akar a pens kevés kapura lövéssel pont a detroit ellen bármit is elérni.